Поради батькам щодо адаптації дитини до умов дитячого садочка

16.11.2021   Administrator   Категорія: Сторінка психолога

Поради батькам щодо адаптації дитини до умов дитячого садочка

1. Передусім слід організувати життя дитини в сім'ї відповідно до режиму дня, якого дотримуються у дитячому садку.

2. Готуючись до дитячого садка, докладно розкажіть малюку, що вдень він буде ходити в дитячий садок, а ввечері ви разом з ним будете займатися вдома цікавими справами.

3. Варто зацікавити сина чи доньку дитячим садком, викликати бажання йти туди. Для цього, покажіть своєму малюку будівлю дитячого садка, ігрові майданчики; разом поспостерігайте за грою дітей під час прогулянки.

4. Ідучи будь-куди,  завжди розповідайте малюкові, що буде, коли ви повернетесь, щоб у нього була впевненість в тому, що він потрібен вам!

5. Навчайте дитину вдома всіх необхідних навичок самообслуговування та взаємодії. Дитина значно легше пристосується до умов суспільного виховання, якщо вдома оволодіє елементарними навичками самостійності. Іноді, прагнучи зекономити час, батьки поспішають самі вдягнути, нагодувати дитину, чим стримують формування в неї необхідних умінь.

6. Подбайте про психічне і фізичне здоров'я дитини.

7. Повідомте вихователів про звички та вподобання вашого малюка, про особливості здоров'я та поведінки.