Програмно-методичне забезпечення

08.11.2021   Administrator   Категорія: Освітня діяльність

Програмно-методичне забезпечення реалізації БКДО

•      Програмно-методичне забезпечення освітнього процесу ЗДО №20 представляє єдиний комплекс освітніх програм (рекомендовані Міністерством освіти і науки України для використання в дошкільних навчальних закладах у 2021/2022 навчальному році:

Освітні програми:

• Базовий компонент дошкільної освіти.-2021р.

Комплексні програми:

• Програма розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» (у  редакції 2017  року).

А також  парціальні  програмами:

• Кулікова І.А, Шкваріна Т.М.,загальна редакція Низковська О.А                « Англійська мова для дітей дошкільного віку» - Мандрівець,2015
  •      Шевчук А.С. « Дитяча хореографія»Манрівець,2016
  • Граючись, учимось. Англійська мова. Старший дошкільний вік. Авторська програма та методичні рекомендації (автори — С. Гунько, Л. Гусак, З. Коновалюк, О. Крутова, З. Лещенко, Н. Стаднік, О. Чухнова)

З метою реалізації Базового компонента дошкільної освіти, вищезазначених освітніх програм та відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 20.04.2015 року № 446 «Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форми власності» у 2021-2022 навчальному році в закладі дошкільної освіти загальний обсяг тижневого навантаження за віковими групами становитиме: Розподіл навчального навантаження на дитину на тиждень .

Група

1 молодша

2 молодша

Середня

Старша

Ознайомлення з соціумом

Ознайомлення з природним довкіллям

Художньо-продуктивна діяльність

(музична, образотворча, театральна)

Сенсорний  розвиток

Логіко – математичний розвиток

Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

Здоров’я та фізичний розвиток

Кількість занять на тиждень

Варіативна складова

1.

Християнська етика

2.

Театралізована діяльність

3.

Гурток англійської мови

4.

Кількість занять на тиждень

Дошкільні групи працюють в режимі  5 – ти денного робочого тижня.

Режим роботи 10 год.30 хв.

Дошкільні групи працюють за програмою виховання дітей дошкільного віку «Українське дошкілля» 2017р.