ХАРЧУВАННЯ

17.11.2021   Administrator   Категорія: Організація харчування

ХАРЧУВАННЯ 2020-2021н.р

Стан харчування в 2020 – 2021 роках  організовано відповідно з інструкцією «Організація харчування дітей у дошкільному навчальному закладі» та довідковими матеріалами з питань харчування дітей дошкільного віку. Продукти для дитячого харчування в дошкільний заклад постачаються відповідно укладених договорів і завозяться транспортом постачальників. Всі продукти поступають з сертифікатом якості, гігієнічними висновками та виготовлені за ДСТУ та ГОСТ. Виконання діючих норм харчування в певній мірі залежить від виділених коштів. Вартість харчування однієї дитини в день у 2020р. становить: ясла- 18грн; сад – 24грн. Аналіз харчування показав, що норма м’яса виконано на 68%, риби – на 53%, масло – 84%, олія – 100%, молоко – 63%, крупа і макарони – 1116%, борошно – 85%, яйце – 87%, картопля – 95%, овочі – 71%, фрукти – 70%. Причина такого дисбалансу у виконанні норм харчування полягає в підвищенні цін на продукти харчування та не в повному обсязі поданих заявок на харчування. Бракераж сирої продукції здійснюється комірником, шеф кухарем із залученням старшої медичної сестри. Контроль та аналіз стану харчування систематично розглядається на виробничих нарадах, батьківських зборах, нарадах при завідувачу. В дошкільному закладі працює рада з харчування відповідно плану. Головна мета – сприяти організації якісного харчування дітей в дошкільному закладі.